Hemp. Help. Health.

H Dropi missioon on tuua hinge- ja keharahu kaasaegsesse maailma.

Kuidas me selle nimel töötame?

4,8

Trustpiloti hinnang meie klientidelt

30 000+

Välja jagatud ekstrakti. Euroopast Aasiasse. 

GMP

Toodetud Euroopa farmaatsiatasemel rajatistes

H Drop lugu

H Dropi lugu pärineb 19. sajandi lõpust, mil meie esivanem Rochus Sliupas alustas oma arstipraksist, võideldes koolera ja tuberkuloosi puhangutega.

Hiljem teenis ta meedikuna I-II maailmasõja, asutades sõdadevahelisel ajal ühe esimese Punase Risti üksuse Põhja-Euroopas. 

Tema lapselapselaps, samuti Rochus Sliupas, jätkab esivanema missiooni, aidates neid, kes vajavad erilist hoolt oma tervise eest.

Rochus juunior sai teada suurepäraste looduslike kanepitoodete saladused, kui tema ämmal diagnoositi vähk.

Rohelised taimed tundusid olevat suurepärased abilised võitluses selle tõsise haiguse kurnavate sümptomitega. 

Rochus mõistis peagi, et kanep võib aidata lahendada tänapäeva maailma probleeme laiema spektriga.

Biotehnoloogia mahepõldudelt

Meie kanepiõied on kasvatatud Euroopa mahepõldudel.

Seejärel need kuivatatakse, ekstraheeritakse CO2 ülekriitilise vedeliku seadmetes ja lõpuks destilleeritakse farmaatsiatasemel biokeemia laboris.

Iga kanepi saak võib koguda erineva koguse kannabinoidide potentsiaali, olenevalt seemne kvaliteedist, kasvuperioodist, pinnasest ja päikesest.

Seetõttu testime iga partiid kolmanda osapoole laboris veendumaks, et iga toode sisaldab stabiilses koguses toimeaineid.

Meie meeskond

H Dropi kaks kaasasutajat: Rochus (tooraine, tootmise, kvaliteedi tagamise ja logistika eest vastutaja) ja Vladas (tootearenduse, müügi, turunduse ja finantspoole eest vastutaja).

Selle artikli kirjutamise ajal on meie meeskonnas juba üle 15 kolleegi. Õigemini sõbra, kui täpsem olla.

Oleme eriti uhked, et suudame oma meeskonda integreerida autismi- ja kuulmispuudega inimesi. Ligikaudu 1/4 meie töötajatest on heas mõttes erilised. Enamiku jaoks on H Drop esimene stabiilne töökoht nende elu jooksul.

Planeedi ja inimeste sõbralik

Planeet Maa eest hoolitsemine ei ole lihtsalt loosung - see on meil veres.

Kuigi me ei saa ohverdada tooteohutust, on meie tootmises ja logistikas võimalikult paljud materjalid taaskasutatavad või lagunevad.

Pakend on loetav ka nägemispuudega klientidele. Kõrvaloleval pildil näed punktkirja tähestiku spetsialisti, kes testib meie karpidele prinditud punktkirja.

Kuulume Euroopa Tööstusliku Kanepi Assotsiatsiooni.