Müügitingimused reguleerivad seda, kuidas veebipoes tellija (edaspidi “Tellija”) kasutab veebisaiti https://www.hdrop.ee (H Drop B.V., ettevõtte number 75431920, käibemaksukood NL860280834B01, asukoha aadress Trasmolenlaan 12, 3447 GZ Woerden, Holland, edaspidi “veebipood”) ning reguleerivad Teie vahelist suhet:

Palun lugege tingimused hoolikalt läbi, kuna need mõjutavad Teie seadusest tulenevaid kohustusi ning õigusi. Kui Te ei nõustu meie tingimustega, siis palun ärge kasutage meie veebisaiti. Küsimuste korral, palun võtke meiega ühendust.

 1. Üldised tellimistingimused:

Veebisaidi kasutamisega annate nõusoleku järgima meie tingimusi ning annate õiguse meile jagada Teie andmeid (sealhulgas andmete värskendusi) kolmanda osapoolega, sealhulgas, kuid mitte ainult, Teie deebet-või krediitkaardinumbreid või krediitkaardiaruandeid et identifitseerida Teie isikut, valideerida Teie krediitkaarti, kontrollida esmakordset autoriseerimist ning autoriseerida Teie tehingud.

 1. Muudatused:

Meil on õigus:

- Värskendad meie tingimusi aeg-ajalt. Me teavitame Teid muudatustest, postitades vastava teate veebisaidile. Teie kohustus on kontrollida muudatusi. Muudatused hakkavad kehtima peale teate postitamist. Kui Te ei soovi nõustuda meie uute tingimustega, palun ärge jätkake meie veebisaidi kasutaist. Kui jätkate meie veebisaidi kasutamis peale muudatuste jõustumise tähtaega, tähendab see et olete andud nõusoleku uute tingimuste järgimiseks.

- Ajutiselt või jäädavalt muuta või eemaldada meie veebisaiti või selle sisu ima teile etteteatamata ning Te nõustute et meie ei kanna vastutust Teie ees muudatuste ega sisu eemaldamise eest meie veebisaidil.

- Keelate Teid kasutamast oma kontot või parooli, olgu see meie antud või Teie määratud, kui usume et Te ei ole kõiki meie tingimust järginud.

 1. Registreerimine

Kasutades seda veebisaiti, kinnitate et:

- Teil on õiguslikult lubatud sõlmida siduvaid lepinguid;

- Olete vähemalt 16-aastane;

- Isiklik teave, mille olete esitanud registreerimisel on tõene, täpne, ajakohane ja täielik kõigis aspektides ning Te ei esine ühegi teise isikuna ega organisatsioonina.

- Isiku andmete muutumisel teavitate meid kohe saates e-kirja.

 1. Privaatsuspoliitika

Me käsitleme Teie isikuandmeid konfidentsiaalsena ja kasutame neid vaid kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga. Me töötleme Teie andmeid kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga. Kasutades meie veebisaiti, nõustute eelnimetatud andmete töötlusega ning kinnitate et Teie poolt edastatud andmed on õiged. Tehes oste meie veebisaidil, me palume teil sisestada oma isikuandmed nagu Sinu

nimi, email, aadress, krediitkaardi või teiste maksevahendite info selleks et me saaksime teid identifitseerida. Me kinnitame Teile, et Teie andmed on meie saadaval kooskõlas vastavalt kehtivale seadusele.

 1. Andmete kaitse

Et tagada et Teie krediitkaarti ning deebetkaarti ei kasutataks ilma Teie nõusolekuta, kontrollime tellimusprotsessi käigus esitatud nime, aadressi ja teisi isikuandmeid asjakohastes kolmanda osapoole andmepaasides. Me võtame Interneti pettuste ohtu väga tõsiselt. Et vältida krediitkaarditehingute pettusi, teeme kõik endast oleneva et kontrollides kõiki tehingud esitatud andmete põhjal. Me võime Teiega ühendust võtta et viia läbi täiendavaid turva meetmeid ning nende käigus palume Teie koostööd. Me ei tolereeri pettuslike tehinguid ning teavitame koheselt vastavaid ametiasutusi.

Aktsepteerides neid tingimusi, nõustute ka nende turvakontrollide läbiviimisega. Turvakontrollide läbiviimisel Teie edastatud informatsiooni võidakse jagada registreeritud krediidikontrolli agentuuridega kes arvestust pidades võivad salvestada selle informatsiooni. See viiakse läbi vaid selleks et tõestada Teie identiteeti. Kõiki Teie poolt edastatud andmeid käsitletakse turvaliselt ja rangelt jälgides andmekaitseseadust.

 1. Vastavus

Veebisaiti võite kasutada ainult seaduslikel eesmärkidel ja seaduslikul viisil. Nõustute järgima kõiki veebisaidi ja selle kasutamist käsitlevaid vastavaid seadusi, põhikirju ja määrusi.

Nõustute, et järgnev on keelatud:

- Veebisaidi kaudu arvutiviiruste, Trooja Hobuste, ussviiruste, nuhkvara ning muude sarnaste viiruste jagamine mis on mõeldud arvuti tavapärase töö häirimiseks.

- Veebisaidi kaudu laimava, solvava ning sobimatu sisu saatmine.

- Juurdepääsu saavutamise proovimine meie veebilehele, veebilehe serverile või mis tahes muu meie veebisaidiga ühendatud serverile, arvutile või andmebaasile. Meie veebilehe ründamine kasutades teenuse keelamist on keelatud. Selle sätte rikkumine on Arvuti Kuritarvitamise Akt 1990 kohaselt kriminaal korras karistatav. Rikkumise korral me teavitame vastavat ametiasutust koheselt ning teeme koostööd nendega jagades Teie identiteeti. Rikkumise korral Te kaotate õiguse kasutata meie veebisaiti koheselt. Me ei ole vastutavad kahjude eest mis on põhjustatud teenuse keelamise rünnakust, viirustest või muudest tehnoloogiale kahjulikes materjalidest, mis võivad nakatata Teie arvutit, arvutiprogramme, andmeid või muid varalisi materjale, mis on põhjustatud meie veebisaidi kasutamisest ning materjali allalaadimisest.

 1. Kolmandate osapoole lingid

Klientide mugavuse huvides võib meie veebisait sisaldada linke teistele veebisaitidele või materjalidele, mis pole meie kontrolli all. Teile teadmiseks, meie ei ole vastutavad kolmanda osapoole lehtede materjali eest ning me ei inspekteeri ega toeta neid. Meie ei ole ka vastutavad nende privaatsusmeetmete, veebilehe sisu ega võimalike kahjude eest mis tulenevad kolmanda

osapoole reklaamidest, sisust, toodetes, materjalidest või nende teenuste kasutamisest või neile tuginemisest.

 1. Tellimused

Kõik tellimused sõltuvad tellimuse kinnitusest ja toodete saadaval olemisest. Juhul kui tooted mis Te tellisite ei ole saadaval, Teile saadetakse email ja Te saate kas tühistada oma tellimuse või oodata kuni tooted on taas saadaval.

Kõiki Teie pool esitatud tellimuse käsitletakse pakkumisena meie kaupade või teenuste ostmiseks ning meil on õigus kõik pakkumised igal ajal tagasi lükata. Meil saadud automaatne email ei tähenda kinnitust Teie pakkumisele veebisaidil reklaamitavate kaupade või teenuste ostmiseks. Teie ja meie vahel sõlmitakse leping, kui me (i) debiteerime Teie krediitkaardi, deebetkaardi või PayPali konto või (ii) saadame teile kauba või alustame teenuseid pakkumisega, olenevalt sellest, kumb toimub hiljem ning kinnitusmeili saatmisega ("saatmise kinnitus"). Leping kehtib vaid nende toodete või teenuste suhtes, mille saatmise oleme kinnitanud saadetise kinnitus emailis. Me ei pea tarnima muid kaupu ega teenuseid, mis võivad olla Teie tellimuse osad, juhul kui need kaupade või teenuste saatmine on kinnitatud eraldi saatekinnitusega.

Oma võimaluste piires teeme kõik endast oleneva, et Teie tellimus ja makse üksikasjad oleksid turvalised, kuid kui me ei vastuta me võimalike kahjude eest, mis võivad tekkida, kui kolmas osapool pääseb volitamata Teie andmetele juurde, kasutades meie veebisaiti või tellimust edastades.

Meie veebisaidil müüdavad tooted pole mõeldud edasimüümiseks. Jätame endale õiguse tellimusi tühistada ja / või kontod peatada, kui usume, et tooteid tellitakse seda sätet rikkudes.

Toodete riski võtate endale pärast seda, kui need on Teie tellimuse esitamisel esitatud tarneaadressile tarnitud. Me ei ole vastutavad, kui olete esitanud vale tarneaadressi või kui Te ei saa tooteid vastu võtta määratud tarneaadressilt. Hoolimata sellest, et toodete kadumise või kahjustumise oht kandub Teile alles pärast tarnimist määratud tarneaadressile, kandub toodete omandiõigus teile: a) toodete tarnimise ajal; ja (b) ajal, kui saame vastava makse (olenevalt sellest, kumb on hilisem).

 1. Tühistamisõigus

Kui olete kauba või teenuse tarbijana (isiklikuks tarbimiseks mitte äriliseks kasutamiseks), pidage meeles, et Teil on õigus meiega sõlmitud leping 14 päeva jooksul pärast kauba kätte saamist tühistada.

Kui Te soovite oma tellimuse tühistada, palun suunduge meie tagastuspoliitika lehele üksikasjadega tutvumiseks.

 1. Hinnad ning maksmine

Kõik veebisaidil olevad hinnad sisaldavad käibemaksu (kui see on kohaldatav) kehtivate määrade järgi ja on õiged teabe süsteemi sisestamise ajal. Meil on õigus hindu igal ajal ilma ette teatamata muuta (need muudatused ei mõjuta Teie tellimusi, mille kohta oleme teile saatmise kinnituse saatnud).

Makse saab teha mis tahes tavaliselt kasutatava krediit-, deebet- või PayPali kontoga. Makse debiteeritakse ja arvestatakse Teie kontolt maha enne toote või teenuse pakkumist.

Juhul kui arvelduslehel olev hind on vale ja me saame sellest teada enne tellimuse aktsepteerimist vastavalt punktile 9, ei pea me Teile kaupa näidatud hinnaga müüma. Püüame alati tagada, et meie veebisaidil kuvatavate kaupade hinnad oleksid täpsed, kuid mõnikord võib juhtuda vigu. Kui leiame Teie tellitud kauba hinnas vea, teavitame teid sellest esimesel võimalusel ja anname teile võimaluse õige hinnaga tellimus uuesti kinnitada või see tühistada. Kui tühistate oma tellimuse ja olete kauba eest juba tasunud (kuid pole veel välja saadetud), saate kogu raha tagasi.

Teie kinnitate, et kasutatav krediit-, deebet- või PayPali konto on Teie konto. Kõik krediit- või deebetkaardi omanikud peavad kontrollima ja volitama kaardi väljaandjat. Kui Teie maksekaardi väljastaja keeldub tehingust või ei luba seda mingil põhjusel, ei vastuta me viivituste ega kohaletoimetamise ära jätmise eest. Kui Teie krediit- või deebetkaardimakse mingil põhjusel ei õnnestu, jätame endale õiguse makset uuesti proovida 48 tunni jooksul. Juhul kui makse ikka ebaõnnestub, teavitame teid vähemalt 48 tundi enne maksete edasist töötlemist, saates e-kirja meile antud e-posti aadressile. Kui Te ei soovi, et me Teie makse võtmist uuesti prooviksime, peate oma tellimuse eelnevalt tühistama.

Kasutades sooduskoode peate rangelt järgima tingimusi, mis võivad sisaldada, kuid ei ole nendega piiratud, mis reguleerivad Teie õigust neid kasutada ja tellimuse maksimaalset väärtust. Enne tellimuse esitamist palun lugege tingimused läbi, kuna meil on õigus keelduda või tühistada tellimused, mis ei vasta nendele tingimustele, isegi kui Teie krediit- või deebetkaardilt on tasu võetud. Kui sooduskoodide väljaandmise tingimuste ja nende tingimuste vahel on lahknevus, kehtivad sooduskoodi tingimused. Sooduskoodi tingimused saate kätte saates e-kirja või helistades meie klienditeenindajatele:

E-posti aadress: info@hdrop.ee

 1. Intellektuaalne omand

Veebisaidi sisu on kaitstud autoriõiguste, kaubamärkide, andmebaasi ja muude intellektuaalomandi õigustega ning te nõustute, et veebisaidil esitatud materjalid ja sisu jäävad meile või meie litsentsisaajatele.

Võite veebisaidi sisu alla laadida ja kuvada arvutiekraanil, salvestada selle sisu elektroonilises vormingus kettale (kuid mitte serverisse või muusse võrku ühendatud seadmesse) või printida sisu ühe eksemplarina isiklikuks, mitteäriliseks kasutamiseks tingimusel, et järgite kõiki autoriõiguse

teatiseid ja omandiõiguseid. Te ei tohi muul viisil reprodutseerida, muuta, kopeerida ega levitada selle veebisaidi materjale või sisu ega kasutada neid ärilistel eesmärkidel.

 1. Piirangud ja vastutus

Kaupade pakkumine

Kui me ei järgi neid tingimusi vastavalt paragrahvi 14 punktile b, vastutame Teie ees võimalike kahjude eest, mida meie oma rikkumise tõttu põhjustanud oleme (lepingust, rikkumisest (sh hooletusest), seaduse rikkumisest.

(b) Miski käesolevates tingimustes ei välista ega piira meie vastutust:

(i) surm või vigastus meie hooletuse tõttu;

(ii) pettus või eksitav avaldus;

(iii) mis tahes kohustuste rikkumine, mis tuleneb 1979. aasta kaubamüügiseaduse 12. jaotisest või 1982. aasta kaupade tarnimise ja teenuste osutamise seaduse 2. jaost;

 1. iv) defektsed tooted vastavalt 1987. aasta tarbijakaitseseadusele; või

(v) mis tahes tahtlik nende tingimuste rikkumine, mis annab teile õiguse leping lõpetada; või

(vi) mis tahes muu aspekt, mille puhul oleks meil õigusvastane oma vastutust välistada või üritada välistada.

Veebisaidi kasutamine:

Veebisait pakutakse põhimõttel "nagu on" ja "kui võimalik", ilma et oleks mingit kinnitust ning me ei anna otseseid ega kaudseid garantiisid selle kasutamise või kasutamise osas. Te tunnistate, et me ei saa vastutada Veebisaidi ja Teie teabe turvalisuse või konfidentsiaalsuse eest. Teie kannate Interneti kasutamisega seotud riski.

Kuigi me püüame tagada, et selle veebisaidi materjalid oleksid täpsed, usaldusväärsed ja kvaliteetsed, ei saa me vastutust võtta, kui see nii pole. Me ei vastuta sellise teabe kasutamisel saadud vigade ega tulemuste ega tehniliste probleemide eest, mis võivad tekkida seoses selle veebisaidi kasutamisega. Kui meile on teadatatud veebisaidi materjalide ebatäpsuste kohta, proovime seda võimalikult kiiresti parandada.

Eelkõige välistame oma vastutuse:

-veebisaidi ühilduvuse mis tahes Teie seadme, tarkvara või telekommunikatsioonilinkidega;

-Tehniliste probleemide, sealhulgas vigade või veebisaidi seiskamise eest;

-veebilehe sobimatuse, ebausaldusväärsuse või ebatäpsuse; ja

- veebsaidi mitte Teie nõuetele vastamise eest.

Kehtiva seadusega kooskõlas nõustute, et me ei vastuta Teie ega ühegi kolmanda isiku ees mingite tagajärgede või juhuslike kahjude eest (mis mõlemad hõlmavad ilma piiranguteta majanduslikku kahju, kasumi kaotust, ärikahju, kahjumit prognoositav kokkuhoid, raiskavad kulutused, privaatsuse kaotus ja andmete kadumine) või muud kaudsete, eri- või karistuslikkude kahjude, mis tulenevad veebisaidi kasutamisest või on sellega seotud.

 1. Katkestamine

Kui mõnda tingimuste osa peetakse mingil põhjusel ebaseaduslikuks, kehtetuks või rakendavatuks, loetakse see säte käesolevatest tingimustest eraldatuks ega mõjuta mis tahes muu sätte kehtivust ja jõustatavust.

 1. Kohustustest loobumine

Ühtegi meie loobumist ei saa tõlgendada ühestki menetlusest loobumisena ega sätete edasise rikkumisena.

 1. Leping

Need tingimused on Teie ja meie vahelise lepingu aluseks.

 1. Õigusaktid ja kohtualluvus

Neid tingimusi reguleerivad ja tõlgendavad need vastavalt Hollandi seadustele ning kõik vaidlused lahendavad eranditult Hollandi kohtud.

 1. Tagasiside

Arvustuse esitamisega annate meile ainuõigusliku, autoritasuta, püsiva, tühistamatu ja täielikult alllitsentsitava õiguse arvustuse sisu kasutada, paljundada, muuta, kohandada, avaldada, tõlkida, tuletada, levitada ja kuvada mis tahes meediumil kogu maailmas. Sellise sisuga seoses annate H Dropile ja selle litsentsisaajatele õiguse kasutada Teie esitatud nime, kui nad seda soovivad.

Nõustute loobuma oma õigusest olla identifitseeritud arvustuse sisu autorina ja oma õigusest selle sisu suhtes.

Te nõustute astuma H Dropi taotlusel kõiki ülaltoodud H Dropi õiguste kasutamiseks vajalikke samme, sealhulgas lepingute ja dokumentide täitmist.

Annate ja garanteerite, et omate või muul viisil kontrollite kõiki õigusi postitatud sisule; see viitab kuupäevale, mil sisu või materjal H Dropile esitati: Sisu ja materjal on täpne.

Teie poolt pakutava sisu ja materjali kasutamine ei riku kehtivaid H Dropi juhiseid ega kahjusta ühtegi isikut ega üksust (sealhulgas seda, et sisu või materjal ei ole laimav). Nõustute hüvitama H Dropi kõigi kolmandate osapoolte nõuete eest H Dropi vastu, mis tulenevad käesolevate garantiide rikkumisest või seoses sellega.

Tagasiside kampaania võitjaid teavitatakse e-posti teel.