Täisspektrilise õli retsept peegeldab kanepiõie naturaalselt molekulaarset kompositsiooni kõige lähedasemalt ning seda peetakse kõige efektiivsemaks sordiks tänu kaasuse efektile.

Samas tuleb tähele panna, et paljud sellised tooted sisaldavad kuni 0,2% THC-d (joovet tekitav aine). Seega võivad kasutajatel esineda kõrvalnähud (ärevus, peapööritus) ning antud sordid on selle tõttu paljudes narkootikumide osas nulltolerantsiga riikides keelatud.

Nõndanimetatud "Laiaspektrilised " tooted on segeli tehtud läbi mitmete kannabinoidide ja terpeenide isolaatide omavahelise segamise. Kuigi sellised sordid on legaalsed ja ohutud (THC vabad) on nendes alles väga vähe kanepitaime elemente mis oleksid inimesele kasulikud.

Meie meeskond, koostöös mitmete Euroopa biokeemia spetsialistide ja laboritega, on suutnud kombineerida mõlema sordi parimad osad. 

Innovatiivne CO2 kromatograafia tehnoloogia on võimaldanud meil tuvastada ning hoolikalt eemaldada 99,9% THC molekulidest naturaalselt toodetud Täisspektrilisest õlist. 

Seetõttu on H Drop ekstraktides olemas kõik inimesele kasulikud kannabinodid, terpeenid ja flavonodid, aga joovet tekitav THC on välja jäetud.

N.B! Mõned kõrgkvaliteetsed tooted ei kasuta mitte märgist "Täisspektriline THC-vaba" vaid "Laiaspektriline". Tuleb meeldes pidada, et "Laiaspektriline" on pisut eksitav termin. Antud silt ei anna ülevaadet mis on täpne kannabinoidide, terpeenide ja flavonoidide kompositsioon. Mõned tootjad lisavad ainult mõned isolaadid, mis annab neile õiguse kasutada silti "Laiaspektriline". Et vältida segadust siis rõhutame, et meie tooted on Täisspektrilised, aga THC vabad.